Lepší SEO

LepšíSEO.cz Part IV. Důležité a ještě důležitější věci


V partu IV si řekneme mnoho malých detailů, které se prostě počítaji. Musíš počítat s tím, že i zdánlivá maličkost může být důležitá. Není důležitý tvůj názor, důležité je jak to vidí vyhledávače. Ve stručnosti se dotkneme velikosti a rychlosti stránek, ochrany emailových adres, chybové stránky 404, faktorů blokující vyhledávání, důležitosti znaků v URL, externích odkazů, alternativních textů u obrázků a odkazů které nikam nevedou. Neopomineme důležitost strukturovaných dat a fenoménu mobilního internetování

Rychlost stránek, zatížení serveru a doba načtení stránky

Asi každý pochopí důležitost rychlého načítání stránek a s tím související velikost, zejména skriptů a obrázků. Pryč je doba telefonických modemů, připojujeme se různými způsoby více či méně omezené rychlosti. Kromě toho, že rychlost načítání stránek má přímý vliv na pořadí výsledků ve vyhledávači, je třeba myslet i na uživatele mobilních telefonů a tabletů. Nejen že, že by mohl čekat nepřiměřeně dlouho na načtení stránky, ale navíc nebude nadšený z úbytku dat z kreditu. Tedy piš stránky správně, validně, bez zbytečných aplikací, animací, vnořených stylů. S tím souvisí i ukládání stránek do mezipaměti a nepoužívání klasických tabulek. Na měření rychlosti webových stránek jsou různé stránky, každý si je umí najít.

Deklarace html, jazyka, ochrana emailových adres, chyba 404, blokující faktory

Google striktně vyžaduje deklaraci jazyka a html doctype, tedy jakým html jazykem je stránka napsaná. Nikdy nepiš na web kontaktní emaily jako přímý odkaz. Nejen že to je archaické, ale někteří roboti je indexují a pak používají pro šíření reklam nebo virů ale navíc to má možná negativní vliv na pagerank. Vytvoř si chybovou stránku pro chybu 404, na které v htaccess přesměruješ odkaz, který nikam nevede. V té vysvětlíš pro se to zřejmě stalo, omluvíš se a nasměruješ k lepšímu dosažení cíle.

ErrorDocument 404 /odkaz-na-funkcni-stranku.html
Vyhni se netextovým faktorům jako jsou rámy Frame a flashovým animacím. Ty google neumí přečíst a rámečky také. Pokud se rámům nemůžeš vyhnout, použij značku NoFrames. Pamatuj, že SEO je striktně o textu a ne o barevné hudbě.

Znaky v URL jednotlivých stránek a externí a interní odkazy

URL obsahuji vetšinou běžně slova z nadpisu oddělené pomlčkou. Nikdy mezi slovy nepoužívej podtržítka, protože google neumí tento znak přečíst a tak www.skopky.cz/cerveny_skopek cte jako www.skopky.cz/cervenyskopek, což je už jiné slovo. Externí odkazy se používají ve třech způsobech. První je přímý. Přímý odkaz ubírá Pagerank, pokud není doplněn značkou rel=nofollow, to je druhá možnost a třetí možnost je redirect, ten se nás amatérů moc netýká. Interní odkazy nejsou počtem nějak omezeny, je ale zvykem udržet počet interních odkazů pod počtem 200. Rozsáhlá menu je tedy třeba vyjmout z indexování.

Nikam nevedoucí odkazy mají negativní vliv. Google na ně upozorní

Pokud máš na stránkách odkazy, které nevedou k cíli je třeba je opravit nebo odstranit. Tady je problém i eshopů, u kterých se mění nabídka a vyřazují staré položky. Je potřeba stránky naskriptovat tak, aby staré URL zůstávaly, případně u neplatných položek byl odkaz na položky aktuální. Musíš počítat s tím, že na stránky tvýho webu budou odkazovat různé jiné stránky, fóra a sociální sítě a odtud už odkaz nepůjde odstranit. Prostě co jsi jednou stvořil už nelikviduj a už při konstruování stránek s tímto faktem počítej.

Alternativní texty u obrázků alt a title. Důležitější než se zdá

To je snad kapitola sama o sobě. Jsou weby, které tohle vůbec neřeší a přitom se okrádají o možnost zobrazení mezi obrázky ve vyhledávačích. Jak jinak než popisem může vyhledávač najít váš obrázek a přitom spousta lidí využívá už při hledání cíle možnost zobrazení obrázku už ve vyhledávači.

Mobilní telefony, tablety responzivní a neresponzívní weby

Nepoužívám smartmobil, tablet, a podobně a tak nepotřebuju mít pro mobily a tak pro ně nepotřebuju mít optimalizované stránky. To už jsem slyšel mockrát. Je to největší blbost, co může majitel webu vyslovit. Že to nepoužíváš ty, neznamená že to nepoužívají ostatní. Koukni se kolem sebe, děcka vylezou ze školy a zapínají mobil. V restauraci polovina hostů čumí do mobilu, v metru a MHD skoro všichni. Opravdu tě tihle lidi nezajímají? Že tebe ne, vlastně je nezajímá. Zajímá to určitě konkurenci a strýčka googla, a za nepřizpůsobení mobilní komunikaci odebírá rankové body. Umí rozpoznat, jestli jsou tlačítka odkazů dostatečně daleko od sebe pro ovládání prstem. Jestli je tvoje stránka kompatibilní s mobilními prohlížeči snadno zjistíš ve Webmaster Tools. Jestli ti stránky dělá profík a nepřizpůsobí je mobilní komunikaci tak mu je neplať. Součástí přizpůsobení mobilní komunikaci je samozřejmě přiměřená velikost webu, tedy načítané stránky a responzivita, to je přizpůsobení tvaru stránky formátu mobilního telefonu. V praxi se to pozná tak, že v prohlížeči mobilu není vodorovná posuvná lišta. Nedílnou součástí je odpuštění si různé aplikace, jako je Flash, Silverlight nebo Java, o rámech ani nemluvě.

Mikroformáty google ano, ale opatrně. Hvězdičky ve výsledku jsou bonusem

Patrně zjistíš, že ve Webmaster Tools tě google nutí používat mikroformáty jako označení obsahu pro snadnější zařazení. Má to určité výhody ale i nevýhody. Vlastně to souvisí s tím, že člověk musí stále přemýšlet, že když je někde nějaká změna jestli to bude k lepšímu nebo horšímu, a co si budeme povídat, změny druhé strany bývají spíš ku prospěchu tomu kdo mění, než tomu komu se něco mění. Posléze jsem zjistil, že produkty označené mikroformátem „product“ se automaticky řadí za texty označené „article“ a před tyto položky se řadí i stránky které mikroformáty nemají. Má to své opodstatnění. Proč by google řadil „product“ před „article“, když si za přednostní zobrazení nechá zaplatit. V tvrdém boji o pozici tedy vyhrává ten, kdo se na mikroformáty vybodne, nebo ten, KDO SI SVÉ PRODUKTY SCHOVÁ DO BLOGU. Jestli jsi nepochopil, co jsem chtěl říct, tak si předchozí větu přečti ještě jednou. V praxi to může vypadat třeba jako tady, to je levý odstavec „article“ a v pravém odstavci můžete mít místo menu položky produktů. Product by Jakub & Ladislav

A jsme u zpětných odkazů a jejich vlivu na SEO. Pořiď si veřejný blog.

Ve Webmaster Tools jsou všechny zpětné odkazy, to jsou odkazy na tvoje stránky, které google zaindexoval. Počet zpětných odkazů navyšuje pagerankové bodíky, to ví dneska každý. Samozřejmě redirektované odkazy a odkazy s rel=nofollow nenavyšují nic. Na relevanci odkazů má zřejmě vliv i obsah odkazujících stránek, případně jejich pagerank. Nejcennější odkazy jsou z různých encyklopedií, například z wikipedie. Odkazy se získávají snadno. Piš zajímavé texty, vytvářej videa nebo videa složená z obrázků. Umísťuj je na youtube se zpětným odkazem. Nejatraktivnější jsou všelijaké návody, postupy a reportáže. Spousta lidí se pochlubí se svým internetovým na různých fórech a sociálních sítích a tobě se to vrací v podobě návštěvnosti a zvyšování počtu externích odkazů. Předřaď texty „article“ nad obchod, tedy jakýsi obchod naruby. Vytvoř si gloriolu nekonečných znalostí a vědomostí na svých stránkách ve svém oboru. Pořiď si blog, podobný jako tento, nebo přímo tento a otevři lidem cestu k publikaci vlastních autorských textů. Přenech spoustu potu z práce na ostatní, v blogu je připravený program odměňování autorů. Můžeš vypsat soutěž a nabídnout za publikace ceny. Nové texty zase přivedou nové klienty a nové odkazy. Pokud si do pravého sloupce přidáš nějaký odkaz na nějaký produkt, ti určitě odpustí. Produkty je možno přidávat automaticky z feedu xml na základě zvolených klíčových slov. Tento blog je komerční produkt připravený k distribuci a je konstrukčně připraven pro maximální SEO výtěžnost ze zde popsaných zkušeností. Nemusíš vyhazovat peníze za reklamní odkazy.

Facebook, Twitter a další sociální sítě. Jak na to.

Už máme Facebook a Twitter, data jsou propojená, takže co vložíme do Facebooku zobrazí se na Twitteru. Můžeš psát cokoliv, ale nejlepší je vytěžit ze síte maximum. Denně můžeš vložit do sítí jeden článek, ne víc abys čtenáře neotrávil. Ideální je článek sestavit s velkým důrazem na vyvarování se překlepů zejména v nadpisu. Nasdílet ve Facebooku. Chvilku počkáš, až FB načte link s popisem description. Pak se ručně vloží vhodný obrázek, ten nejzajímavější ze stránky a nakonec se původně vložený text nahradí vlastním zajímavým textem, pozvánkou apod.

Závěr patří informaci co můžeš zde na blogu LepšíSEO

Blog nijak neuzavíráme. Je možné že některé věci časem doplním do stávajích článků. Je otevřená diskuse pod článkem, na facebooku, můžeš se regnout a vložit vlastní článek na téma SEO, nebo na jakýkoliv jiný téma od vaření přes auta po politiku. Když to nebude proti zákonům tohohle státu, tak to pustím ven. Pustím i článek kde se budeš v rámci slušnosti opírat i do mé práce, mně to tričko netrhá a klidně se nechám poučit. Článek musí splňovat MOJE parametry SEO, to znamená minimálně dva odstavce, nadpis s minimálně 50 znaky a maximálně 70 znaky, a prvním odstavcem s minimálně 500 znaků textu. První odstavec musí mít obrázek o velikosti nejméně 120 px Muzes vyfotit třeba babičku, ale zezadu, logo, screen, beru vsecko mimo fotek ksichtu bez zakrytých osobních markant. Pokud nechceš mít zobrazenou malou náhledovou fotku a rovnou velkou, nepiš do formuláře žádný text, pouze nadpis. Všechny náhledové fotky jdou rozkliknout. Zveřejněné články už nemůžeš editovat. To znamená, že tu může publikovat i „konkurence“. Do článku nelze vkládat odkazy, můžeš si na konec dát vizitku uzavřenou do předformátovaného textu podle vzoru

 Gustav Vomacka, telefon 705 321 52x, web seom-aniak.zc
Pokud chceš, abych se ti mrknul na web a SEO ho sepsul, písni zprávu na facebook LepsiSEO. Nejdřív se podívám, jestli jsi náš FB olajkoval, to je všechno, co za tu práci chci. Na webu nenajdeš žádný kontakt, veškerá komunikace probíhá přes Facebook. Analýzy webu bude zveřejněna na blogu. V budoucnu bude možnost i placené, na přání nezveřejňované analýzy SEO na dohodu o provedení práce.


« Zpět na články  Tisk článkuKomentáře ke článku "LepšíSEO.cz Part IV. Důležité a ještě důležitější věci"


Vložit komentář »

Vložit komentář

Ano Ne

Ano Ne
Neregistrovaný uživatel | 01. 02. 2018 09:06:54

Shops that require protection for high risk goods held on the premises will usually need to declare the total values of each stock item. High risk shop stock and goods are those that attract thieves and are expensive to replace. Examples of high risk stock items are electronic equipment, cigarettes, and tobacco, designer clothing, computers and digital equipment, software, computer games and consoles, drugs pharmacy and medicines, watches and jewellery, mobile phones and radios, photographic equipment, power tools, TVs, DVDs, CDs and Wines and Spirits. If your shop has high risk stock you can reduce the cost of your premiums by having adequate security in place. This includes an insurance company approved burglar and fire alarm, window grills, shutters and bars, CCTV and sprinklers. Many shop insurers will only offer stock cover if the minimum levels of security are in place for all shops, regardless of the stock contents held. A lot of insurers may offer further large discounts to the premium if the shop owner lives on or above the premises and is there at night. Shops by their very nature deal with members of the public and a good insurance policy will usually contain liability cover as standard. This should include Public Liability of up to ?2,000,000 for any one claim by a member of the public who may suffer loss or injury visiting the shop. If you employ staff all policies will offer Employers Liability cover of up to ?10,000,000 one event and because shops sell goods and services, Products Liability cover of ?2,000,000 for any one period of insurance. https://www.cialissansordonnancefr24.com/cialis-generique-en-ligne/

Neregistrovaný uživatel | 03. 02. 2018 00:22:55

The ED caused by that surgery could be either temporary or permanent. However, it is important to have the doctor's opinion first prior to taking these oral medications because they may have bad side effects about the body. https://www.cialissansordonnancefr24.com/cialis-comprimes-pellicules/

Neregistrovaný uživatel | 17. 04. 2018 19:38:24

After research just a few of the blog posts on your website now, and I really like your approach of blogging. I bookmarked it to my bookmark web site listing and will probably be checking back soon. Pls check out my site as nicely and let me know what you think.

Neregistrovaný uživatel | 18. 04. 2018 00:51:53

After research a couple of of the blog posts in your web site now, and I truly like your way of blogging. I bookmarked it to my bookmark website listing and might be checking back soon. Pls try my web site as nicely and let me know what you think.

Neregistrovaný uživatel | 18. 04. 2018 12:33:24

https://ketodietusa.us - dash diet https://ketodietusa.us - military diet ketogenic diet vegan diet https://ketodietusa.us/ - diabetic diet plan atkins diet

Neregistrovaný uživatel | 18. 04. 2018 22:20:13

You made some decent factors there. I seemed on the web for the difficulty and found most people will go along with with your website.

Neregistrovaný uživatel | 19. 04. 2018 03:03:37

free casino games online usa online casino pala casino mgm online casino nj online casinos lady luck online casino

Neregistrovaný uživatel | 19. 04. 2018 09:58:58

https://ketodietusa.us - vegan diet https://ketodietusa.us/ - ketogenic diet diabetic diet plan whole 30 diet https://ketodietusa.us - vegan diet vegan diet

Neregistrovaný uživatel | 19. 04. 2018 15:03:13

online casino gambling foxwoods casino casino games slots free free games for casino slots hollywood jackpot party casino doubledown casino

Neregistrovaný uživatel | 19. 04. 2018 22:34:33

caesars casino slots hollywood casino play4fun online slot machines golden nugget online casino foxwoods online casino free slots jack online casino

Neregistrovaný uživatel | 20. 04. 2018 00:16:11

WONDERFUL Post.thanks for share..more wait .. ?

Neregistrovaný uživatel | 20. 04. 2018 01:44:30

cashman casino zone online casino play totally free casino games casino free games casino games free casino

Neregistrovaný uživatel | 20. 04. 2018 04:46:48

double down casino royal river casino best online casinos casino games free online winstar world casino free casino games and poker

Neregistrovaný uživatel | 20. 04. 2018 07:46:33

mohegan sun online casino virgin online casino double u casino facebook online casinos play slots online for money jackpot party casino slots facebook

Neregistrovaný uživatel | 20. 04. 2018 10:45:49

firekeepers casino online casinos choctaw casino durant oklahoma rock n cash casino slots play free casino games online slots world class casino slots masque

Neregistrovaný uživatel | 20. 04. 2018 13:48:30

online casino bonus all free casino slot games san manuel casino winstar world casino cashman casino seneca niagara casino

Neregistrovaný uživatel | 20. 04. 2018 16:51:22

gabourey sidibe weight loss ketone diet mayo clinic diet smoothies for weight loss santa clarita diet pegan diet

Neregistrovaný uživatel | 20. 04. 2018 19:55:09

keto foods plant based diet for beginners weight loss percentage calculator optivia weight loss keto diet food list weight loss medications

Neregistrovaný uživatel | 20. 04. 2018 22:53:56

vegetarian diet low cholesterol diet diet soup whole 30 diet plan medifast diet south beach diet phase 1

Neregistrovaný uživatel | 21. 04. 2018 01:53:17

susan boyle weight loss intermittent fasting for weight loss keto diet food list printable keto meal plan best weight loss supplements smoothie recipes for weight loss

Neregistrovaný uživatel | 21. 04. 2018 04:53:52

medical weight loss clinic weight loss soup meal plans for weight loss pescetarian diet dash diet plan gluten free diet

Neregistrovaný uživatel | 21. 04. 2018 07:54:37

quick weight loss center medical weight loss center keto diet anti inflammatory diet plan mediterranean diet food list ketogenic diet

Neregistrovaný uživatel | 21. 04. 2018 10:58:25

mama june weight loss weight loss clinics near me best diets for weight loss anti-inflammatory diet mediterranean diet keto diet recipes

Neregistrovaný uživatel | 21. 04. 2018 13:56:34

apple cider vinegar for weight loss plant based diet for beginners alkaline diet cabbage soup diet recipe beth chapman weight loss meal plans for weight loss

Neregistrovaný uživatel | 21. 04. 2018 16:59:21

dash diet plan optavia diet boiled egg diet fast weight loss intermittent fasting for weight loss alli weight loss pills

Neregistrovaný uživatel | 21. 04. 2018 19:59:51

weight loss percentage calculator paleo diet plan paleo diet for beginners keto foods ketogenic diet meal plan best weight loss shakes

Neregistrovaný uživatel | 23. 04. 2018 00:26:16

brat diet atkins diet diabetic diet plan weight watchers dukan diet dash diet

Neregistrovaný uživatel | 23. 04. 2018 03:35:16

diabetes diet dash diet mediterranean diet fodmap diet south beach diet brat diet

Neregistrovaný uživatel | 23. 04. 2018 06:55:59

weight watchers diet mediterranean diet dash diet paleo diet atkins diet

Neregistrovaný uživatel | 23. 04. 2018 10:18:29

whole 30 diet dash diet ketogenic diet keto diet brat diet diabetic diet plan

Neregistrovaný uživatel | 23. 04. 2018 13:26:23

weight watchers brat diet weight watchers south beach diet weight loss weight loss

Neregistrovaný uživatel | 23. 04. 2018 16:38:41

diabetic diet plan fodmap diet ketogenic diet atkins diet mediterranean diet paleo diet

Neregistrovaný uživatel | 23. 04. 2018 19:43:59

whole 30 diet south beach diet vegan diet diabetic diet plan mediterranean diet military diet

Neregistrovaný uživatel | 23. 04. 2018 22:49:57

diet diet diet diet diet diet

Neregistrovaný uživatel | 24. 04. 2018 01:55:19

diet diet diet diet diet diet

Neregistrovaný uživatel | 24. 04. 2018 05:11:16

diet diet diet diet diet diet

Neregistrovaný uživatel | 24. 04. 2018 06:26:38

I would like to express my thanks to the writer for rescuing me from this type of issue. After browsing throughout the world wide web and getting techniques that were not pleasant, I figured my entire life was gone. Existing without the answers to the issues you've fixed as a result of your main report is a crucial case, as well as the kind which could have negatively affected my career if I hadn't discovered the blog. Your good knowledge and kindness in dealing with all the stuff was valuable. I am not sure what I would've done if I had not come across such a solution like this. I can now look forward to my future. Thanks for your time very much for the high quality and effective help. I will not hesitate to recommend your web site to anyone who requires recommendations about this issue. kd shoes [url=http://www.kevindurant-shoes.us.com]kd shoes[/url]

Neregistrovaný uživatel | 24. 04. 2018 14:50:02

I enjoy you because of each of your hard work on this site. Gloria enjoys going through internet research and it is simple to grasp why. A lot of people hear all about the dynamic mode you provide worthwhile tricks by means of this blog and in addition increase contribution from some others about this concern plus our child is actually discovering so much. Take advantage of the rest of the year. You're the one performing a stunning job. links of london outlet store

Neregistrovaný uživatel | 25. 04. 2018 05:45:12

I enjoy you because of every one of your work on this blog. My mother take interest in doing internet research and it's easy to understand why. I learn all relating to the lively manner you present very important tips on your web site and as well boost contribution from other ones on this concern so my simple princess is truly studying a lot of things. Take pleasure in the rest of the year. You're the one carrying out a good job. moncler outlet
Další články uživatele Ladislav


Mitsubishi Outlander PHEV Remote Control propojení s mobilem Android

Mitsubishi Outlander PHEV Remote Control propojení s mobilem Android

Pokud hledáš informaci o nastavení ovládání PHEV přes mobilní aplikaci Android, tak tenhle odstavec přeskoč. Tenhle text je jako ukázkový blog pro případné autory. Tedy pokud chceš publikovat tady na blogu, tak se regni a klikni na Vložit článek. Článek se skládá z nadpisů, obrázku a textu. Nadpis musí obsahovat 40-60 znaků textu, úvodní obrázek je povinný. Články schvaluje majitel blogu a ten schválí všechno na libovolné téma mimo textu, který obsahem porušuje zákony této země. Pro fotogalerii...


Jak vybrat správný eshop s dobrým SEO, kterému se vyhnout

Jak vybrat správný eshop s dobrým SEO, kterému se vyhnout

Vybrat správný eshop řečeno šovinisticky je jako vybírat nevěstu. Krásné, leč lenivá a marnivá nevěsta ti spíš ublíží, než pomůže. Těžko se jí pak se špatně zbavuješ, rozvod je drahý a nepříjemný. Pracovitá a přizpůsobivě tvárná nevěsta je vzácnost. Těžko se hledá. Ve své SEO plavbě se setkávám s lidmi, kteří svou nevěstu úplně nekriticky hájí a i když předložím argument, že vyhledávač o jejich obchodním počinu neví, jen krčí rameny a zarytě mlčí. Chápu. Kdo by si nechal pomlouvat svého partnera...


Zajímavé klíčové spojení slov povinné ručení pro SEO

Zajímavé klíčové spojení slov povinné ručení pro SEO

Zrovna včera jsem hledal nabíky firem poskytujících povinné ručení. Povinné ručení je zvláštní fenomén. Je to produkt který potřebují každý rok miliony spotřebitelů. Povinné ručení jak tvrdí pojišťovny je prodělečný produkt a přitom se na něm přiživují desítky více či méně úspěšných zprostředkovatelů. Dobré umístění odkazu ve vyhledávači je tedy velmi žádoucí (pro koho není). Host obvykle kliká na první odkazy, nebo píše již známý link, třeba z televizní reklamy. Co je ve spodní části stránky vy...


LepšíSEO.cz Part I. SEO je jako správně napsaná adresa

LepšíSEO.cz Part I. SEO je jako správně napsaná adresa

Ahoj, jsem Ladislav a budeme si tykat. Je to praktické a moderní. Ze SEO, neboli optimalizace webových stránek se dělá velká věda, spousta firem si na něm založila existenci a přitom v drtivé většině případů zřejmě bere peníze za nic, nebo to nic není moc vidět. Alespoň jsem se o tom několikrát přesvědčil, když jsem zkoumal referované weby, nemluvě o tom, že nejčastěji chodí bosa ta kovářova kobyla. Cílem tohoto blogu je dokázat že spousta věcí kolem toho je hodně jednoduchá, jen stačí přemýšlet...


LepšíSEO.cz Part II. zakládání domeny, název domény pro SEO

LepšíSEO.cz Part II. zakládání domeny, název domény pro SEO

Úmyslně jsem napsal že zakládáme domény, ne že zakládáme doménu. Pokud vybíráme doménu, už přitom musíme přemýšlet o názvu charakteristickém pro stránky které chceme prezentovat. Název domény se velkou měrou podílí na výsledku vyhledávání. Vyhledávat vhodný název domény můžeme začít ve statistikách hledanosti klíčových slov, které jsou dostupné na různých webech. Já se vždycky porozhlédnu na stránkách seznam.cz kde jsou statistiky dostupné úplně volně. Tyto informace mají zásadní vliv i na tvorb...


Ahoj, jsem Ladislav a budeme si tykat. Je to praktické a moderní. Ze SEO, neboli optimalizace webových stránek se dělá velká věda, spousta firem si na něm založila existenci a přitom v drtivé většině případů zřejmě bere peníze za nic, nebo to nic není moc vidět.

LepšíSEO.cz Part I. je jako správně napsaná adresa

Ahoj, jsem Ladislav a budeme si tykat. Je to praktické a moderní. Ze SEO, neboli optimalizace webových stránek se dělá velká věda, spousta firem si na něm založila existenci a přit...


Úmyslně jsem napsal že zakládáme domény, ne že zakládáme doménu. Pokud vybíráme doménu, už přitom musíme přemýšlet o názvu charakteristickém pro stránky které chceme prezentovat.

LepšíSEO.cz Part II. zakládání domeny, název domény pro SEO

Úmyslně jsem napsal že zakládáme domény, ne že zakládáme doménu. Pokud vybíráme doménu, už přitom musíme přemýšlet o názvu charakteristickém pro stránky které chceme prezentovat.


Tady už přestává legrace, tady jsou věci, které se musí dělat s velkým rozmyslem. Svatá trojice - Titulek – Title, Popis – Description s nadpisy H1-H6 ovlivní zásadně výsledek vyhledávání.

LepšíSEO.cz Part III. Vyplnění důležitých dat

Tady už přestává legrace, tady jsou věci, které se musí dělat s velkým rozmyslem. Svatá trojice - Titulek – Title, Popis – Description s nadpisy H1-H6 ovlivní zásadně výsledek vyhl...


V partu IV si řekneme mnoho malých detailů, které se prostě počítaji. Musíš počítat s tím, že i zdánlivá maličkost může být důležitá. Není důležitý tvůj názor, důležité je jak to vidí vyhledávač.

LepšíSEO Part IV. Důležité a ještě důležitější věci

V partu IV si řekneme mnoho malých detailů, které se prostě počítaji. Musíš počítat s tím, že i zdánlivá maličkost může být důležitá. Není důležitý tvůj názor, důležité je jak to v...


QR kód článku